MUUSIKA

RATAS & KOHV on koht, kus kuuleb nii mõnigi kord head muusikat live-esituses.
Kontserte korraldab MTÜ Jäljed Vees

***********************************************************************************************************

Ratas&Kohv esitleb:

Noor talent ALEX WHITE
N 15.02. kell 19.00
Ratas&Kohv kohvikus

Sissepääs eelmüügist 7€, kohapeal 10€
Pileteid saad soetada SIIT

Alex White on paljutõotav popstaar Eestist, kes on tuntud oma ehedate ja liigutavate laulusõnade poolest, mille keskmes on noore täiskasvanu igapäevaelu väljakutsed ja raskused. Pärast oma debüüti 2020. aastal on ta andnud hulga kontserte ja esinenud mitmetes kohalikes raadiojaamades. Tema värskeim teos, kauamängiv album "my exes and my ex friends", on muusikaline turvaruum kõige inimlikumate ja haavatavamate olemise seisundite - eneserefleksiooni, viha, lootusetuse, rõõmu ja armastuse - läbielamiseks. Kõigest, mis tüdrukupõli on ja olla võib.

Alex White is an up-and-coming pop star from Estonia, known for her authentic and touching lyrics that describe day-to-day challenges and hardships of a young adult. Since her debut in 2020, she has played a number of shows and was featured on multiple local radio stations. Her recent work, a long play album “my exes and my ex friends”, is a musical safe space for living through the most human and vulnerable states of being - self-reflection, anger, hopelessness, joy and love. Everything girlhood is and can be.

Ratas&Kohv esitleb:

Duo HELIN-MARI ARDER JA MART SOO
N 22.02. kell 19.00
Ratas&Kohv kohvikus

Sissepääs eelmüügist 12€, kohapeal 15€
Pileteid saad soetada SIIT

Weekend Guitar triost tuntud kitarrist Mart Soo ja lauljatar Helin-Mari Arder on duona lavale astunud õige mitmetel kontsertidel, esitades nii originaalloomingut kui ka teiste eesti autorite laule. Nende repertuaari kuulub jazzmuusika, bossa nova ning prantsuse shansoonid. Duole meeldib improviseerida ning sukelduda kogu südamest muusikasse, mis pakub rõõmu nii neile endile kui ka kuulajatele.

Nii Mart kui Helin-Mari osalevad paljudes erinevates muusikalistes projektides ja kirjutavad ka ise originaalmuusikat. Mardil on lisaks tähtis roll õpetajana MuBa’s ning tema muusikalised ettevõtmised ulatuvad Weekend Guitar Trio ja teiste koosseisude kaudu paljude muusikahuvilisteni. Helin-Mari käe all saab laulu õppida Meero Muusik Huvikoolis.Ratas&Kohv esitleb:
MARTA LOTTA KUKK

N 7.03. kell 19.00
Ratas&Kohv kohvikus

Sissepääs eelmüügist 12€, kohapeal 15€
Pileteid saad soetada SIIT

"Eesti otsib superstaari" üheksanda hooaja TOP 5 laulja MARTA LOTTA hullutas publikut läbi teleekraanide nii korralikult, et pärast tema saatest lahkumist jäädi esitusi lausa juurde nõudma. Pärast teleralli lõppu on saabunud aeg, et rahvas tunda saaks, mis puust see #kukerstaar päriselt tehtud on.

Ratas&Kohv on lahkelt palunud MARTA LOTTA duo endale külla. Kõlama saavad superstaarisaatest meeles helisevad palad kui ka duo seaded nende lemmiklugudest Eestist ja mujalt.

MARTA LOTTA sai eestlastele tuttavaks läbi teleprojektide "Ma näen su häält" (2022) ning konkursi "Eesti otsib superstaari" (2023), milles saavutas oma väga tugevate ja kaasahaaravate esitustega viienda koha. Foto Marten JaanRatas&Kohv esitleb:

TITOKS

L 30.03. kell 19.00
Ratas&Kohv kohvikus

Sissepääs eelmüügist 12€, kohapeal 15€
Pileteid saad soetada SIIT


Toimunud kontserdid: