MUUSIKA

RATAS & KOHV on koht, kus kuuleb nii mõnigi kord head muusikat live-esituses.

***********************************************************************************************************
Ratas&Kohv esitleb:
Ansambel STEREOSTAR* Talvekontsert
Neljapäev, 14. detsember kell 20:00
Ratas&Kohv kohvikus, Paldiski mnt 67, Tallinn

Sissepääs annetusena FIENTAS või kohapeal

Eelmüügist pileti ostjale laua broneerimise võimalus.
Pilteid saab soetada kohapeal

Stereostari liikmeteks on neli andekat ja nutikat ettevõttejuhti, kes tulevad peale vastutusrikast tööpäeva kokku ja teevad mõnusat muusikat. Kuigi muusikat tehakse hobikorras, on kirg selle vastu suur ja unistused nagu igal artistil. Stereostar usub muusikasse, mida nad teevad ja soovivad seda ka publikuga jagada.

Bänd loodi 2015. aastal justkui ühekordse projektina, et üles astuda Uue-Maailma festivalil. Läbi tutvuste ja väikeste muudatuste said kokku Ruth Selirand, Margus Ermast, Toomas Kengsepp ja Sten Pertens.

Kõigi ansambli liikmete näol on tegu inimestega, kes on hingelt muusikud ja naudivad muusikat justkui stressimaandajat, et tasakaalustada igapäeva. Algselt tutvuste kaudu kokku tulnud bänd on nüüd oma eesmärgiks võtnud ellu tuua Steni, Marguse ja Toomase sahtlisse kirjutatud lood. Stereostar on välja andnud ühe plaadi ning kohe-kohe on ilmumas ka järgmine. Ise iseloomustavad nad oma muusikat kui slow-soft rock ja easy-listening, mille juures on kõige olulisem sõnum. Igal lool on oma idee ja ükski neist ei sünni planeeritult. Stereostaril on lugusid, mis võivad olla loodud autoroolis, koos improviseerides ja ka sõnad võivad aeg-ajalt proovides muutuda, kuid lugude mõte jääb alati samaks. Nad panevad rõhku intelligentsele kitarrile, ei pressi oma loomingut raamidesse ja annavad võimaluse kõigil ja kõigel, mis nende muusikas peitub, õigel ajal särada. Seega ei ole ükski soolo liiga pikk ja iga lugu on kuulajale põnev elamus algusest lõpuni.

14.detsembri talvekontserdil tulevadki esitusele repertuaari talvisemad laulud koos nende sündimise, proovimise ja esitamisega seotud lugudega


Toimunud kontserdid: